Apie mus

Apie


UAB “Proline” įkurta daugiau nei prieš 17 metų ir buvo pirmoji kompanija Lietuvoje prekiaujanti profesionalia įgarsinimo, apšvietimo, šou technikos ir video įranga . Tuo metu nebuvo nei praktikos, nei įgūdžių, nei reikiamų specialistų – todėl “Proline” galima drąsiai vadinti šio verslo sektoriaus pionieriais Lietuvoje.

Per ilgus darbo metus esame subūrę stipriausių specialistų komandą, kurie užtikrins, bet kokios apimties ir sudėtingumo projekto kokybišką, ir savalaikį įgyvendinimą. Mūsų darbuotojai reguliariai vyksta stažuotis ir kelti kvalifikacijos į užsienio įmones ir gamyklas.

Kompanija pasirinkusi aktyvios plėtros strategiją, todėl nuosekliai tiria naujas rinkas, bei potencialus ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.  Esame vykdę projektus Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje.

Dėmesys kiekvienam klientui!

Priklausomai nuo kliento suformuotos užduoties, mūsų specialistų komanda išanalizuos Jūsų reikmes ir paruoš pasiūlymo paketą maksimaliai atitinkanti Jūsų fiziją, reikmes ir finansinius pajėgumus.

Nesvarbu kokio dydžio ir apimties jūsų užsakymas – visi klientai mums lygūs! Mūsų tikslas- padėti PIRKĖJUI aiškiau suprasti tobulėjantį šou technikos pasaulį ir surasti geriausią prekės, kokybės ir kainos santykį.

Mūsų klientai

Mūsų klientai – naktiniai klubai, teatrai, koncertų salės, kultūros namai, šviesos ir garso įrangos nuomos kompanijos, restoranai, kavinės:

“COMBO”, “JOGAILOS MORKŪNO AGENTŪRA – PIRMOJI KAVA”, “FORUM PALACE“, “FASHION TV CLUB“, “MAMBO CLUB“, “ULTRA“, “OAZĖ“, “EXIT“, “ALTERNATIVE ZONE“, “AMERIKA PIRTYJE”, “CITY METRO”, “LOS PATRANKOS”, “METELICA”, “SIENA”, “ZEPELINUS”, “BOULINGO ALĖJA”, “MIESTO SODAS”, “VIVA ROMA”, “ŽEMYN UPE”, “RAMBYNAS”, “KOLEGOS”, “PANEVĖŽIO MUZIKINIS TEATRAS”, “KAUNO LĖLIŲ TEATRAS” – tai tik keli vardai iš mūsų didžiulio klientų sąrašo .